Viewing profile - Mtx

Ssak
Mtx
Newbie

Mtx
Ssak
Newbie

Contact Mtx

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
6 months ago
Last active:
10 hours ago
Total posts:
61 | Search user’s posts
(0.04% of all posts / 0.30 posts per day)
Most active forum:
Atomchemicals.nl
(13 Posts / 21.31% of user’s posts)
Most active topic:
Atomchemicals.nl opinie o sklepie
(13 Posts / 21.31% of user’s posts)
Reputation:
13 [ View details | ]
 • Mtx’s recent activity
  Replies
  Date
 • Który portfel BTC wybrać ? I jak go doładować?
  Ja dopiero miałem akcjie,- taki byłem zakręcony, że u jednych liderów portfeli i obrotu btc, założyłem 2 konta na raz, jedno za pomocą, strony internetowej, drugi przez ich program...w końcu się zorientowałem i szybko zacząłem kazystac tylko, z jednego, przelałem kasę 2tys zł no i daje w pole transakcjie itp.. nie umiałem zrobić przelewu przez 9dni już stwierdziłem, że kasa przepadła i po imprezie, ale wyinstalowalem program na którym chodziły 2 portfele i się mu popieprzyło, a kluczem w robieniu przelewu, było nadanie większej prowizji, czyli niewykorzystywanych $ bądź btc.. przed tym chciałem jakoś się wycofać przelać kase spowrotem, wycofać się z , z 3 razy zamieniałem , $ na btc, no jaja istne.. bo myślałem że przez tą maszynę kupię btc i oddzyskam kasę, ale straciłem jakieś 500zł na tym, ale wkoncu się udało... A problem zaistniał z tego względu, gdyż pewna firma bitomatowa z bitomatami przestała istnieć i nie dało się żadnej transakcji zrobić..masakra, a druga firma z bitomatami, okazała się nie do przejścia bo kod QR, gdzie V podsyła, poprostu nie działa a w tej firmie a raczej bitomacie, nie da się wpisać klucza i gotowe..
  A firmę, wybrałem z portfelem bardzo szybko, gdzie najwięcej osób tym popularniejsze.. i wszystko w eng ver. ale dałem radę, mam tydzień poślizgu, ale całe szczęście, że przepadło 500zł a nie cała suma 2 tys... I już mam problem z głowy z bitomatami, wyjazdami do nich, a co gorsza kleczeniem przed nim i wpisywaniem tych kluczy,..omg...i wszystko w domu, kasy wszędzie nie muszę wymieniać pod bitomat, no albo czy mi zerze(przerwie nominał), a tak nie chciałem tego robić by się wtajemniczać, z tymi portfelami, aż tu na mnie też trafiło...shit.

  Pozdro
  166 Replies
  Last post 21 hours ago
 • Europelabrc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  @Korgorusz, specjalnie nie podałem nazwy pana V... Nie lubię poza tym obrabiać dupy
  @Gandalf, wiem, nie bój żaby, nie zacznie się tu zaraz dyskusja udertopick... ;)
  @Korgorusz, na twoje pytanie odpowiem tak, że każdy V, ma swoich klijentów, dlatego tu jeszcze są, a, że są wypełniający się z umów, to drugi atut..

  Wiadomość moderatora

  Nie pisz postu pod postem. Napisz jeden, a treściwy, nie dokładając Nam w ten sposób dodatkowej pracy, poprzez 5 różnych postów.
  520 Replies
  Last post 21 hours ago
 • Europelabrc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  @Korgorusz, To masz szczęście, że V robi 100% ponowienie wysyłki produktu, bo raz miałem reship z 50% , u kogoś innego, ale gdyż to była próba wysylki, i tamten V dopisał, że dostanę next połowe przy next zamówieniu i mam się wtedy upomnieć, ale chciałem z prośbą bez next $ , ale się nie udało, ale co ważne i tak będę tam jeszcze robił zakupy, więc ... No nie przeszło gateway'u..hyh... w tym temacie wszystko i wszędzie prawie się to zmienia. Obyś, miał udany weekend ; )
  520 Replies
  Last post 3 days ago
 • Europelabrc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  @Korgorusz, tracking zawsze działa, tylko jest na to pewna idea, czasem Vendor podaje id track'a który jeszcze nie jest wprowadzony przez firmę kurierską i daje V status, completed, jeżeli paczka wypadnie z ruchu to każdy jest o tym powiadamiany, czasem jeszcze p. V korzysta z różnych trybów wysyłki, ale pozostawię to bez komentarza gdyz logiczne że trzeba mieć na swój wypracowany sposób jaką paczką co przyjdzie itp, itd... na mnie się raz tak wkurzyli, że zablokowali mu emaila i rozmawiam z Nimi na drugim, ale nie chcę stracić Vendora i jest to dla mnie ważne - szczerze, poza tym byłem za bardzo upierdliwy i dociekliwy i za często pisałem, nvm, obym się teraz dogadal, bo po 9dniach zapłaciłem zamówienie, bo dopiero wtedy ogarnąłem nowe metody płatności, i przy tym trochę kasy i nerwów straciłem, czekam właśnie na potwierdzenie,

  Pozdro all
  520 Replies
  Last post 5 days ago
 • Europelabrc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  Paki, właśnie tyle lecą, ale lubią wysyłać w *** co powoduje przesunięcie się paki przez weekend, a co do wypadających paczek, nie przejmuj się Vendor robi 100%'towe ponowienie wysyłki, oczywiście jeżeli z adresem jest wszystko w porządku to w końcu znajdzie, możliwość przesłania Ci jej - sam byłem w takiej sytuacji..i cały czas, wszystko się zmienia.. ale nie można za bardzo o tym pisać, więc wiesz stali klijenci, wiedzą więcej,. Tyle z mojej strony

  Pozdro@Korgorusz,
  520 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Europelabrc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  Długo nie pisałem, jak w końcu zakończyła się moja sprawa a chce Wam opowiedzieć, że paczka doszło - i otwieram myślę, że zaraz sobie zrobię 3ml z 300mg, a tu niespodzianka - patrzę na wypakowana torebkę i mowie, hmmm co to jest, ile tego na dodatek, w0w, czy to moje..,mogę sobie zostawić - hah,... No i robię pierwsze zdjęcie na wadze jeszcze raz tyle, no i co teraz, już nie wiem czy najpierw spróbowałem i otworzyłem czy napisałem do Vendora, że zaszła pomyłka.. no i po paru emailach, chłopaki zgodzili się bym nie musiał płacić za dodatkowe 50g 3mmc, dodali, w e-mailu "że mam się cieszyć - życiem", ja bardzo nawet jestem zadowolony 3mmc, jeszcze nie próbowałem, powiem tak pierwsze snufy inny świat...pozniej pompka, no i nie do wiary, rzeczywiście - upierdolony jak po kilku blantach... mówię może być - klijentela też zadowolona, nawet i biorą , no a co ze mną jak ja lubię ostre panowanie nad tym co robię czyli 300mg na 3,5ml , coz już prawie mam na 100 a nie na 50 hexa, aaa ekipa V mnie chojnie zaskoczyła, a ja mam nadzieję, że będę stałym i zaufanym klijentem.


  1000 na +
  Dziękuję bardzo i jak zawsze, pozdro!
  520 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Europelabrc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  Nic, czekam na infolinię, którą mają naprawić, no chyba że europeanLabRc, jakoś to sprawdzi.. po tych danych co wysłałem.. napisałem jeszcze emaila do tej firmy, może Oni coś innego wyślą.. ten dowód wpłaty.. aaaaa nawet mnie nie denerwujcie, już miałem stanąć na nogi z 50hexa plus dodatki, które Vendor zapewnia bonusy... Kurwa mać..


  Pozdro
  @Gandalf, No muszę poczekać aż naprawią linię telefoniczną i wtedy dopiero, dostanę ten dowód wpłaty...
  @Kamilwajha, No właśnie trzeba się swojego uparcie dochodzić

  Poza tym w emailach mi napisali :

  >> "To moze byc kazdego tranzakcja.
  >>
  >> Wyslji mi swoj przelew.
  >
  > takie cos to moze kazdy znalesc.
  >
  > Wpisc nasz klucz i wyskakuja tranzakcje.

  Wyslji dowod wplaty."

  Więc mają czyste na białym, że transakcjia jest dokonana, dodatkowo wysłałem papierek z maszyny btc gdzie pisze to samo co na załącznikach , (raczej : /), godzina o której przelano pieniadzej i ile, kurde no nie chce byc , upierdliwy bo to dla mnie czas, kasą i nerwy.
  Dodatkowo czy mają taki, wgląd i czy mogliby sprawdzić sami czy z danego kodu wpłynęły pieniądze, to wtedy tylko znalesc nr zamówienia i jest...
  Zasrana infolinia, nic czekam też aż Vendor odpisze bo dałem , załączniki odnośnie paragonu a kodu na który wysłałem kasem, czyli do nich.. japierdole oby na dniach zrobili ta infolinię to problem się skończy.. 920zł kurwa..
  Chyba znalazłem ten dowód wpłaty, który się pokrywa z godzina wysłania btc, czyli paragonu na podany adres - który jest identyczny a kwoty prawie te same bo są zawsze odliczenia z powodu na wymianę i przesłanie..uff oby mi to zatwierdzili... Vendorze czekam na info na e-mailu...

  Wiadomość moderatora

  Scalone
  520 Replies
  Last post 3 weeks ago