Viewing profile - pumex

Narkotykacz
User avatar
pumex
Pumex

pumex
Narkotykacz
User avatar
Pumex

Contact pumex

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
13 hours ago
Total posts:
359 | Search user’s posts
(0.21% of all posts / 0.35 posts per day)
Most active forum:
Research chemicals shops
(77 Posts / 21.45% of user’s posts)
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
(73 Posts / 20.33% of user’s posts)
Reputation:
274 [ View details | ]
 • pumex’s recent activity
  Replies
  Date
 • 3-CMC PABLO Escobar.store - opinions, reviews, effects, description
  GrzybeQ wrote:
  4 days ago
  kiedy się pojawia każdy rzut jest inny.
  Zgodzę się z Tobą. I podobne mam odczucia. Raz bardziej eufo, raz bardziej spid. Przy tym aż tak dokładnie nie szukałem zależności, ale faktycznie, zauważyłem, że wygląd i postać sortu ma tu znaczenie.
  Niemniej wciąż @Escobar jest moim głównym dostawcą, bo jak dotąd jeszcze się nie przewiozłem.
  Co do aplikacji, również zgodzę się z Tobą, że częste walenie w nos może mieć wpływ na odbiór sortu. Zwłaszcza, że przy spalonej śluzówce większość towaru leci do żołądka i odczucia sniffowe są de facto oralnymi.
  Dlatego ja od czasu do czasu walę i.v. Nie tylko dla odpoczynku nosa ale głównie dla doznań. Bo przy i.v. osiągamy pełne spektrum odczuwania. Jak powiedział mi kiedyś jeden z kumpli, podczas rozkminki odnośnie drogi podania: "Zapierdol w żyłę, wtedy zobaczysz o co chodzi w krysztale". Tak zrobiłem i byłem w ciężkim szoku co się ze mną działo. To sposób nie tylko dla hardcorowców, też tylko dla ludzi ogarniętych, bo łatwo zrobić sobie kuku. Ale to już inna bajka.
  243 Replies
  Last post 1 day ago
 • 3-CMC PABLO Escobar.store - opinions, reviews, effects, description
  @Narynarz: Choć kryształ wygląda podobnie do tego, co ja dostałem, to są trzy możliwości. Albo jest inny sort teraz, albo masz wysoką tolę i zszarpany organizm, albo bierzesz za małe dawki. Najbardziej skłaniałbym się ku trzeciej opcji. Ja ostatni sort który miałem, choć był dobry, to musiałem przyjebać go minimum 200 żeby faza była na poziomie. A nie walę codziennie.

  Wy też macie taj dziwnie przetłumaczone teksty, czy tylko u mnie takie cuda:
  Image

  :lol: :lol: :lol:
  243 Replies
  Last post 6 days ago
 • 3-CMC PABLO Escobar.store - opinie, recenzje, działanie, opis
  @zdechlyaniol, dzięki za fotę. Moje kryształy wyglądały identycznie. Równie dobrze się też bawiłem.
  Za to co do przewagi spida mam mieszane uczucia. Ten spid i jest i go niema. Zauważyłem, że w zależności od rodzaju podania występują pewne różnice w działaniu i czasie jego trwania. Przynajmniej u mnie. Ale już leciwy człowiek, może więc zupełnie inaczej odbieramy ten sam sort ;)
  243 Replies
  Last post 1 week ago
 • Słaby "swojak"
  @Acudo, słoiki są bardzo dobrym pomysłem. to prawdzi mistrzowie wśród curring-boxes ;)
  Do słoików włóż palenie, ale nie wysusz go na wiór. Musi zawierać ok 10-20% wilgoci. Takie niby suche, ale... Potem otwieraj słoiki każdego dnia raz, dwa razy dziennie. Jeśli chodzi o napowietrzanie to szkoły są różne. Ja trzymam otwarte jedną, dwie minuty. Po miesiącu palenie jest już zupełnie wysuszone. I zupełnie inne :) Prawidłowo przeprowadzony curring wydobędzie smak, zapach, a jednocześnie podniesie walory działania.
  Udanej akcji! :)
  6 Replies
  Last post 1 week ago
 • Reporting bugs
  Enchi wrote:
  1 week ago
  A i nie wiem czy to błąd, ale kolejna rzecz którą zauważyłem, że można dodać jako załącznik maksymalnie 5 zdjęć.
  Nie jestem pewien, ale to chyba tak ma być. Już rok temu zauważyłem, że nie mogę dodać szóstego zdjęcia (temat o konopiach). Ale może dla pewności niech wypowie się Obsługa Forum.
  375 Replies
  Last post 1 week ago
 • Reporting bugs
  @Sergiusz, dziękuję. A z tymi problemami nie ma pośpiechu. Z angielskim sobie radzę (choć mam wrażenie, że troszkę wolniej ładują się strony). Ponadto ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, więc cierpliwie mogę poczekać na informacje, a że jest to jedyne forum godne uwagi w tej tematyce, siłą rzeczy więc będę oczekiwał na dopracowanie Dopka. Przy okazji życzę powodzenia w szybkim jego dopieszczeniu.
  :thumbup:
  375 Replies
  Last post 1 week ago