Viewing profile - GrzybeQ

B-K Zwierz
User avatar
GrzybeQ
chlorczak

GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak

Contact GrzybeQ

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 years ago
Last active:
3 days ago
Total posts:
1526 | Search user’s posts
(0.95% of all posts / 1.28 posts per day)
Most active forum:
Predator.cafe
(427 Posts / 27.98% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(285 Posts / 18.68% of user’s posts)
Reputation:
634 [ View details | ]
 • GrzybeQ’s recent activity
  Replies
  Date
 • 3CMC Pablo escobar.store - opinie, recenzje | opinions, reviews
  @Smith, @Chepre, @Biskup_Analny, Zasada obecnego sortu jest taka, że on się szybko ulatnia. Przeźroczyste kamienie bardziej spidują, wręcz tylko spidują(bardzo mocno, jak walniesz 200mg to aż trzepie :D), natomiast różowawe, dają też euforie.
  TIP : Nie rozcieraj sortu na pył, tylko rozkrusz na drobne kamyczki i sniffuj 150mg, zostaw w nosie na co najmniej 10min, ten sort ma to do siebie, że on nie wchłania się śluzówką tylko bardziej przez parowanie. Ja po 4 dniach zabawy jak zacząłem tak postępować to wtedy zaczął mnie MEGA-fajnie robić. Celujesz w spida ładuj przeźroczyste, chcesz eufo i spid wal różowawe.
  159 Replies
  Last post 1 week ago
 • 3MMC czy 4MMC analog i dlaczego?
  Bekilinker wrote:
  1 week ago
  Co lepsze waszym zdaniem? Nigdy nie brałem Mefedronu, choć wiem, że to "analog" tylko. Ale jakbyście mieli polecić szczurowi na 2-3 godziny zabawy? 3MMC brałem, tu mowa konkretnie o pills. Trzymać się sprawdzonego czy próbować nowego?
  Od 2 lat ciężko trafić dobry sort 3-mmc, często wali chemią niczym oprysk na chwasty, ale jak trafisz to fajnie klepie, ale zazwyczaj tylko w oralu. Trzeba lubić tę faże. Natomiast analogi 4-mmc działają tylko dobrze w oral, sniffem masz niepełna fazę. Za to Analog 4-mmc, na dobrej tolerce po podaniu oralnie daję zajebista fazę, coś pomiędzy 3-cmc a 4-cmc, z delikatną nuta 3-mmc :D
  9 Replies
  Last post 1 week ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Dwa lata nie robiłem zakupów u Atomowego bo nie miał chlorów, ale musze wrócić bo to jest zajebiście równy chłop, zachęcacie swoimi wpisami 8-)
  4835 Replies
  Last post 1 week ago
 • R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?
  Uwaga tłumaczę: różowe przejął Pasjonat, potem zmieniał nazwy np. Monster, Funky... Potem była afera, że cenzurował swojej tematy a inne były dla piciu. Zrobiła się afera, że bo już było mało sklepów u niego na forum więc dodał banery z dopka, nie wiem po co? Może żeby zmylić niebiskich albo brać opłaty większe za reklamę.... no i stał się RC-Orełem.... On ma fatalne 3 i 4-cmc od przynajmniej 3 lat...i jest frajerem.
  106 Replies
  Last post 4 weeks ago
 • 3 cmc - skutki uboczne
  @nuclear_area, @Bevier, Przecież orzeł to jest Pasjonat, potem Monster a teraz Orzeł. On ma sorty 4-cmc i 3-cmc robione w piwnicy w wiaderku....
  72 Replies
  Last post 4 weeks ago
 • RC a jelita
  DMX wrote:
  1 month ago
  GrzybeQ, ciekawe jest z tym powtarzaniem jakiejś melodii, mam tak dosyć często i wydaje mi się że mogę mieć obniżony poziom serotoniny.
  Są jeszcze jakieś inne tipy co do niskiego poziomu serotoniny i dopaminy?
  No np. większa wrażliwość na ból, zły sen to objaw niskiego poziomu serotoniny. A lenistwo/prokrastynacja to objaw zaniżonej dopaminy.
  31 Replies
  Last post 1 month ago
 • RC a jelita
  @DMX, @nohype7, Wypłukujesz się z serotoniny na ciągach i zmniejszają się przez to ruchy jelitowe i wszystko się kisi. Ja miałem tak zawsze, że po badaniach przez 3-5 dni mam mega apetyt bo receptory szaleją i chcą cały czas dopływ czegoś dobrego/jedzenia ale jelita nie pracują dobrze i jak to się wyrzuci z siebie po 5 dniach to człowiek lżejszy o 3 kg.... :o Jedynym rozwiązaniem to nie wpadać w ciągi z euforykami tylko badać co 2-3 tygodnie.
  Co jest objawem, że jest się za bardzo wypłukanym z serotoniny i dopaminy pomimo niby już dobrego samopoczucia po badaniach np. po 6 dniach? Fakt, że na samą myśl o RC, lub nawet na chwilę przed badaniach mamy nagły przypływ euforii i takiego pozytywnego stresu i bardzo nas goni na kibel. To jest objaw zbyt niskiego poziomu serotoniny po zabawach z euforykami. Takie coś zanika po 10-14 dniach, dlatego to jest bardzo proste - robimy przerwy 2-3 tygodnie minimum.
  PS. Innym symptomem zbyt niskiego poziomu serotoniny jest natarczywe powtarzanie jakiejś melodii, np. zaraz jak wstaniemy, nie musi to być nasza ulubiona piosenka.
  31 Replies
  Last post 1 month ago